Sport
Blood Flow Restriction Training
€ 350,00
Inclusief
Digitale leeromgeving, hand-outs, lunch, koffie/thee en frisdranken
Niveau
Post HBO/Ma Fysiotherapie
Afronding
8 punten voor register Algemeen bij KNGF en Keurmerk
Tijdsduur
1 lesdag
Locatie
Almere - Van der Valk
Inhoud
Blood Flow Restriction Training (BFRT) duikt tegenwoordig overal op. Wil je dit zelf toepassen in je praktijk, maar weet je niet goed waar te beginnen? Dan is deze cursus precies wat je zoekt.
We starten vanuit een wetenschappelijke basis en werken samen toe naar duidelijke indicaties waarin het gebruik van BFRT een meerwaarde kan betekenen binnen de fysiotherapeutische behandeling van je patiënten. Daarnaast bespreken we verschillende protocollen en hoe je deze kunt aanpassen aan je patiëntenpopulatie en hun specifieke hulpvragen.
Tijdens de praktische sessies ga je zelf actief aan de slag. Zo ervaar je hoe effectief bepaalde oefenvormen zijn en hoe eenvoudig BFRT te integreren is in oefenprogramma’s van uiteenlopende patiëntengroepen.
Aan het einde van de cursus ben je in staat om zelfstandig om te gaan met de basisprincipes van BFRT, eigen protocollen op te stellen en geschikte indicaties te herkennen. Op die manier kun je BFRT veilig en verantwoord toevoegen aan je therapeutisch behandelarsenaal.
Leerdoelen
Na afloop van de cursus kan de deelnemer:
De basisprincipes van BFRT begrijpen en veilig toepassen in de praktijk.
Relevante indicaties herkennen waarbij BFRT een meerwaarde kan zijn.
Een BFRT-protocol opstellen, afgestemd op de noden en doelen van de individuele patiënt.
BFRT integreren in het totale behandelplan om de revalidatie en oefentherapie te versterken.
Docent
Kosten
De kosten voor deze cursus bedragen 350- euro incl. hand-outs, digitale leeromgeving, koffie, thee, lunch en frisdranken.
Extra info
Aantal contacturen:
1 lesdag
Locatie:
Hotel Almere van der Valk
Aantal deelnemers:
Maximaal 30
Toetsing:
Er wordt geen toets afgenomen
Certificaat en punten:
Bij 100% aanwezigheid
Voertaal docent
Nederlands
Sport
Blood Flow Restriction Training
€ 350,00
Inclusief
Digitale leeromgeving, hand-outs, lunch, koffie/thee en frisdranken
Niveau
Post HBO/Ma Fysiotherapie
Afronding
8 punten voor register Algemeen bij KNGF en Keurmerk
Tijdsduur
1 lesdag
Locatie
Almere - Van der Valk
Startdatum | Maand | Variant | Plaats | Planning | Aantal inschrijvingen | Inschrijven |
---|
Aangedreven door Eduframe